باید جایی باشد!

توی قفسه ی کتابفروشیها و از لابه لای کتابها یا پشت رگال بوتیک ها و از لابه لای لباسها، مابین نماها و سکانس های فیلمها یا حتی از وسط خط به خط داستانها، پیدایش می شود! سرم را گرم هر کدام بکنم، خودم را به هر راهی هم بزنم بگو به هر کوچه ای، فایده ای ندارد! پیدایم می کند. انگشت اشاره ام را می گیرد و صاف نشانه می برد سمت خودش . یادم می آورد چقدر خالی است و روز به روز هم دارد خالی تر می شود.

کاش جایی بود مثل دندانپزشکی. دم و دستگاهی داشت و مته ای و فلزی. هر چقدر هم می خواست قیژقیژ کند! تحملش می کردم. فقط این دل صاحب مرده را می گرفت و تویش را درست پُر می کرد. اصلا عصبش را می گرفت و از بیخ می کشید. نفهمیدم از کی بود که توی دلم اینقدر خالی شد!

/ 16 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ریما

معنی اسم ریما رو تو وب احسان برات نوشتم عزیزم [لبخند]

آنوش

چه قشنگ نوشتی این رو ژکوند... عالی :)

م.پرنده

امان از این خالیه بزرگ... نیاز می شویم و پیدایش نمی شود

آیدا در شب

چند وقتی به دلم میگم همه چی خوب میشه صبر کن . بیچاره دلم که همش وعده های تو خالی بهش میدم

یلدا

نمی دانم از کی بود اما مثل یک ویروس که پیچیده باشد توی شهر خیلی ها را گرفت به پر و پای خودش. این دایره ی خالی توی دل خیلی ها کم مانده است... و این یعنی غمگین.

زینب

این عکسه الان زنه یا مرده [سوال]

امیر موسوی

سلام دوست عزیز با مطلب جدید منتظرتان هستم [گل]

خانم صورتی

دل خالی که درمان داره اون دردی که بی درمونه مغز پره!!کاش همون دمو دستگاهی میگفتی بود جای کندن دل چه خاطراتی رو از مغز میکند و خالی میکرد...خاطره دروغها خاطره خیانتها...

رها- مشقِ سکوت

دل همین که میاد، توی قفسه ی کتابفروشیها، توی سکانسهای فیلمها، و هزار و یک جای دیگه، و میگه هستم، یعنی خالی نیست، یعنی دله، یعنی تو میفهمیش، عصب هیچ دلی کشیده نمیشه، و هیچ راهی برای پرکردن دل نیست، جز یه دل دیگه

ghdiva

توی دلت خالی باشد بهتر از این است که کسی که گذاشتی برود و دیگر نیست با توهمی در دلت جا خوش کند ، همه جا را گرفته :)